YARDIM VE SSS

YARDIM VE SSS

SORU: Evleniyoruz… Davetiye Siparişi için ne yapmalıyız? 

Çiftler ayrı ayrı davetli listesi yaparak kendileri için gerekli miktarı ayrı ayrı hesaplamalı ve toplam ihtiyaç olan davetiye sayısına ulaşmalıdırlar. Unutulmamalıdır ki, düşük adetler için gerçekleşen baskılarda kalıp ve/veya klişe maliyetlerinden dolayı birim fiyat yüksek olur. Bu nedenle sayı belirlenirken eksik hesap yapılmaması daha ekonomik olmaktadır.

Siparişiniz sonrasında hazırlanacak olan davetiye taslağı, size ürün üzerindeki yazı tipi ve büyüklükleri konusunda önemli ölçüde fikir verir ve bu taslağın kontrolü acele edilmeden dikkatlice yapılmalıdır. Baskı kalıbı bu taslağa göre imal edileceğinden nokta bile değişmeden aynı şekilde baskıya alınır. Taslak kontrolü ve onay sorumluluğu müşterilerimize aittir. Her ne şekilde sipariş bilgileri iletilmiş olursa olsun esas olan referans onayınıza sunulacak olan baskı taslağıdır.

Ürün teslimat süresini göz önünde bulundurun! Özellikle bayram dönemlerinde, önceki 2 haftalık süreç içerisinde, dönemsel yoğunluk yaşanır ve teslimat süreleri bir kaç gün uzayabilir. Davetiyenizin elinizde olmasını istediğiniz süreden mümkün oldukça 1-2 hafta kadar erken sipariş vermeniz olası kötü durumların önüne geçebilir.

 

SORU: Sünnetimiz var, Davetiye Siparişi için ne yapmalıyız?

Diğer organizasyonlarda olduğu gibi sünnetler için de davetiye seçimine özen gösterilmelidir. Öyle ki her anne baba, çocuklarının erkekliğe adım attığı bu günde, en küçük detaylara dahi dikkat ederek, bu anları ölümsüzleştirmek isterler. Ömür boyu hatıra olarak kalacak tek anı ise sünnet davetiyeleridir. Bu nedenle ne kadar kişiye özel olarak tasarlanırlarsa o kadar mutlu günle alakalı anılar elde etmek mümkün olacaktır. Sünnet davetiyesi modellerimize göz attığınızda birbirinden güzel ve özel olarak tasarlanmış pek çok seçenek olduğunu göreceksiniz.

Sünnet Davetiyeleri seçimi yapmadan önce mutlaka bir konsept belirlenmesi önerilmektedir. Böylece binlerce model arasından, kendi kriterlerinize uygun olanı çok daha kolay bir şekilde bulmanız kaçınılmaz olacaktır. Modellere bakıldığında farklı seçeneklerin oldukça çok olduğu görülmektedir. Sünnet düğünleri için özel olarak tasarlanmış iki kapaklı resimli modeller, kartpostal şeklinde tasarlanmış davetiyeler, üç boyutlu kutularda çeşitli aksesuarlarla süslenmiş davetiyeler ve fotoğraf baskılı sünnet davetiyeleri seçenekler arasındadır.

 

SORU: Davetiye fiyatları kaç adet içindir?

Fiyatlar 1 adet içindir. Minimum 100 adet ve sonrasında 50'nin katları şeklinde sipariş verebilirsiniz.

 

SORU: Zarf fiyata dahil mi? 

Zarf bedeli fiyata dahildir. Bazı davetiyeler tasarım ve üretimlerinden kaynaklı zarf içermemektedir. Bu ürünler zarfsız gönderilir. Zarfsız modeller uygulanan katlama ve birleştirme işlemleri sayesinde zarfa gerek duymadan dağıtılabilir.


SORU: Baskı ücreti ödeyecek miyim?

Hayır. Standart siyah baskı bedeli fiyata dahildir. Altın, gümüş yaldız vb. baskı isterseniz 0545 782 95 59’u arayarak lütfen bizimle iletişime geçiniz.


SORU: Bilgileri size nasıl ulaştıracağım?

Ödeme sayfasında bulunan formlardan size uygun olanı doldurarak bilgileri bize ulaştırabilirsiniz.

 

SORU: Baskı yapılmadan davetiyenin son halini görebilir miyim?

Davetiye tasarımınız hazırlandıktan sonra size gönderilecektir. Siz son onayı verene kadar tasarımda istediğiniz değişiklikler yapılarak size iletilecektir. Siz onay verdikten sonra üretime geçilir.

 

SORU: Davetiyeler resimde gördüğüm gibi mi gelecek?

Evet. Davetiyeleriniz fotoğrafta gördüğünüz gibi gelir. Bazı davetiyelerde takma, birleştirme, yapıştırma vb. işlemler bulunmaktadır. Taşıma esnasında zarar görmemesi adına bu davetiyeler parçalı olarak gönderilir. Gereken işlemler sizin tarafınızdan yapılır. Uygun işlemlerin uygulanabilmesi için 1 adet hazırlanmış davetiye kutu içine koyulur.

Renkler cihaz ekranlarının kalibrasyonlarına göre farklı görünebilir. Eğer ürün fotoğrafı yeterli gelmediyse lütfen detaylı fotoğraf ve video isteyiniz.


SORU: Kargo ücreti ödeyecek miyim?

Hayır. Türkiye içine yapılan hiç bir gönderiden ücret alınmaz, kargo ücretsizdir.