Nasıl Sipariş Verebilirim

1 – Davetiyenizi beğendikten sonra davetiye resmine veya davetiye ismine tıklayarak, ürün sayfasına geçiniz. 

2 – Ürün sayfasından davetiye adetinizi belirleyip sağ taraftaki davetiye bilgilerini doldurup sepete ekle butonuna tıklayınız. Otomatikman sepet ve ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz.

3 – Sepet sayfasının alt bölümünde sipariş detayınızı görebilirsiniz. Üye değilseniz üye olabilir veya misafir girişi yaparak devam edebilirsiniz.

4 – Ödemeyi kredi kartıyla, Havale & EFT veya kapıda ödeme seçenekleriyle yapabilirsiniz.

5 – ‘FATURA DETAYLARI’ başlığı altında bulunan forma davetiyenizin gönderileceği adresi ve fatura bilgilerinizi giriniz. Yıldızla işaretli olan alanlar zorunludur. Lütfen zorunlu alanları doldurduğunuza emin olunuz. 

6 – Ödeme yönetiminizi belirleyip, son olarak siparişi onayla butonuna tıkladığınızda siparişiniz işleme alınmak üzere bize ulaşacaktır. Sipariş özetiniz ve sözleşmeler e-posta adresinize gönderilecektir.


SİPARİŞ SONRASI SÜREÇ NASIL İLERLER

Siparişinizi tamamladıktan sonra 24 saat içinde tasarımınız hazırlanıp kontrol etmeniz için size gönderilir. Tasarım onayınızdan sonra 3 iş günü içinde davetiyeleriniz kargoya verilir.

Tasarım gönderme işlemi öncelikli olarak whatsapp üzerinden yapılır. Eğer whatsapp kullanmıyorsanız e-posta üzerinden gönderim yapılır.