Butiqline 1123

Butiqline Davetiye 1123 modeli; Özel baskılı zarfı ve kabartmalı çiçek desenli kaliteli davetiyesi ile en uygun fiyat garantisi ve baskı kalitesi ile Maxi Davetiye’de

Davetiye fiyatları en az 100 adet için geçerli olup, minimum sipariş verebileceğiniz miktar 100 adettir.

Teslimat süresi en az 3 iş günüdür. Özel tasarımlı ürünler için bu süre en az 5 iş günüdür.

300 adet ve üzeri siparişleriniz için Baskı ücreti alınmamaktadır. 300 adete kadar olan siparişleriniz için  Baskı ücreti 30 TL dir.

Altın Varak Yaldız ve Gümüş Varak Yaldız baskılar özel fiyata tabidir. Lütfen bu tür baskılar için fiyat alınız.

Davetiyenizin baskısı tarafımızca size gönderilen tasarımı onaylamanız halinde yapılacaktır.

Davetiye aksesuarlarının davetiyeye takılması ve davetiyelerin zarflanması kargo yada baskı sırasında yaşanabilecek muhtemel hasarları önlemek adına müşteriye aittir.

Davetiye ürünlerine ilişkin sitede yer alan görseller kullanmakta olduğunuz bilgisayarın ekran çözünürlüğüne göre farklılık gösterebilmektedir. Buna bağlı olarak nihai ürün ile ekranda gördüğünüz ürün arasında ton farklılıkları ekran çözünürlüğü nedeni ile yaşanabilmektdir.

Davetiyelerin baskısı sırasında 1 ile 3 ürün arasında fireler yaşanabilmektedir.

Davetiyelerinizin yazı kısmına uygulanmasını istediğiniz varak yaldız, gümüş, yada altın gibi özel yazı uygulamaları ilave baskı ücretine tabii olup ürün adetine göre değişmektedir. Bu gibi talepleriniz için Hafta içi 09:00 – 18:30 Cumartesi 09:00 – 15:30 saatleri arasında müşteri hizmetleri hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Gönderimden sonra;

Bazı davetiye modellerimizde bağlama ipler mevcuttur. Ürünler bağlama ipi ve isim etiketleri ile birlikte gönderilmektedir. Zarflama, bağlama ve katlama işlemleri müşteriye aittir. Koli içerisinde örnek bağlama vardır. 

Koli içerisinde ürünlerin sayımı otomatik makineler ile yapılmaktadır. Bu sebep ile +/- 5 adet ürün sayısında farklılık olabilir. Genelde fazla olarak ilaveler yapılmaktadır.
Sipariş öncesi örnek davetiye talep edebilirsiniz. Davetiye kalitemizi yakından görmek için, ücretsiz numune talep edin.

Her türlü bilgi için, iletişim sayfasından, whatsapp dan bize ulaşabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

1 – Davetiyenizi beğendikten sonra davetiye resmine veya davetiye ismine tıklayarak, ürün sayfasına geçiniz. 

2 – Ürün sayfasından davetiye adetinizi belirleyip sağ taraftaki davetiye bilgilerini doldurup sepete ekle butonuna tıklayınız. Otomatikman sepet ve ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz.

3 – Sepet sayfasının alt bölümünde sipariş detayınızı görebilirsiniz. Üye değilseniz üye olabilir veya misafir girişi yaparak devam edebilirsiniz.

4 – Ödemeyi kredi kartıyla, Havale & EFT veya kapıda ödeme seçenekleriyle yapabilirsiniz.

5 – ‘FATURA DETAYLARI’ başlığı altında bulunan forma davetiyenizin gönderileceği adresi ve fatura bilgilerinizi giriniz. Yıldızla işaretli olan alanlar zorunludur. Lütfen zorunlu alanları doldurduğunuza emin olunuz. 

6 – Ödeme yönetiminizi belirleyip, son olarak siparişi onayla butonuna tıkladığınızda siparişiniz işleme alınmak üzere bize ulaşacaktır. Sipariş özetiniz ve sözleşmeler e-posta adresinize gönderilecektir.

 

SİPARİŞ SONRASI SÜREÇ NASIL İLERLER

Siparişinizi tamamladıktan sonra 24 saat içinde tasarımınız hazırlanıp kontrol etmeniz için size gönderilir. Tasarım onayınızdan sonra 3 iş günü içinde davetiyeleriniz kargoya verilir.

Tasarım gönderme işlemi öncelikli olarak whatsapp üzerinden yapılır. Eğer whatsapp kullanmıyorsanız e-posta üzerinden gönderim yapılır.

Ödeme & Teslimat koşulları:

Ödeme Bilgileri:

Davetiye ödemelerinizi, Ödeme ekranından Güvenli bir şekilde Kredi Kartınız ile ya da EFT, Havale ve Kapıdan ödeme seçeneklerinden birisiyle yapabilirsiniz. 

Davetiyeler geldiğinde ilgili Kargo firmasına kapıda Nakit ya da Kredi Kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Banka Havalesi veya EFT için banka bilgilerimiz:
Ödemelerinizi banka hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz.
Halk Bankası: TR29 0001 2009 1820 0001 0127 13

Bizim önceliğimiz her daim müşterilerimizin güveni ve mutluluğu olmuştur.

Teslimat ve Taşıma ile ilgili hususlar:

1. Alıcı kargo bilgilerini eksiksiz ve doğru vermekle yükümlüdür.

2. Alıcının hatalı olarak verdiği bilgiler nedeniyle kargonun iadesinden firmamız sorumlu tutulamaz.
3. Alıcı kargo paketine yazılması için telefon numarasını ve alıcının ismini vermelidir.
4. Kargolarımız anlaşmalı kargo firmaları ile taşınmaktadır. Bunun yanı sıra siz değerli müşterilerimizin de paketi teslim alırken açarak ürünlerin zarar görmediğini kontrol etmeniz gerekmektedir. Dikkat edilmemesi halinde paketinizin size sağlam ulaştırıldığı kabul edilir.
Paket ve ürün zarar görmüş ise mutlaka kargo görevlisine tutanak tutturularak ürünün teslim alınmaması gerekmekte ve firmamızla iletişim kurulması gerekmektedir. Tutanak tutturulmadan alınmış hasarlı ürünler firmamızca ve kargo firmasınca sağlam ulaştığı kabul edilmektedir.
5. Kargonun alıcıya ulaşamaması durumunda bıraktığı 3. şahıslar firmamız bilgisi dışında olacağından bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz.
6. Kargonun alıcıya ulaşamaması, teslim yerinde bulamaması gibi konulardan firmamız sorunluluğunda değildir.
7. Kargoda yaşanabilecek gecikmeler firmamız sorumluluğunda değildir. Firmamız müşterimiz tarafından kargo bilgileri talep edildiğinde vermekle yükümlüdür.
8. Teslimat yapılacak yerde kargo şubesinin bulunmaması nedeniyle alıcının merkezi kargo şubesine çağrılması firmamız sorumluluğunda değildir. Kargolar köylere ve bazı ilçelere taşıma yapmamaktadır. Bulunduğu yerde gönderim yaptığımız Yurtiçi Kargo bulunmayan müşterilerimiz bunu siparişlerinde belirtmelidir. Müşteri kargo firmasının bulunmaması durumunda hizmet veren bir başka kargo şirketi ile ürünü isteme hakkına sahiptir.
9. Ürünün zamanında ulaşmaması durumunda iletişim numaralarımızdan bize ulaşılarak paketin takibi yapılabilmektedir.
10. Siparişlerinizi kargoda yaşanabilecek gecikmeleri göz önüne alarak veriniz.
11. Siparişlerinizi online olarak www.maxidavetiye.com veya +90 546 782 95 59 nolu whatsapp sipariş hattı üzerinden verebilirsiniz.
12. Siparişleriniz aksi belirtilmedikçe en erken 3 iş günü, en geç 5 iş günü içinde kargoya verilmiş olur.

13. Yurtdışı gönderilerde ise fiyat bilgilerinin yanında süreler yazmaktadır. Yurtdışı gönderilerde bazen olumsuz hava koşulları, son yıllarda sık yaşanan yanardağ patlamaları, gümrük kontrolleri kargonun ulaşma süresini uzatmaktadır. Bunu önceden dikkate alınız.

11. Yurtdışı gönderileri PTT’de taşıma süreleri daha esnek olduğundan PTT ile kesinlikle gönderilmemektedir..

12. Gümrük işlemleri kargo firmasına teslim edilirken prosedür firmamızca tamamlanır.

13. Türkiye sınırlarından çıkan kargonun gümrük işlemleri tarafımızca yapılmasına rağmen bazen ulaşan ülke gümrüğünde incelemeye tabi tutularak vergi çıkartılabilir. Bu durumda maxidavetiye.com ile ödeme yapmadan irtibat kurunuz. Bu durumlardan firmamız sorumlu tutulamaz.

SORU: Evleniyoruz… Davetiye Siparişi için ne yapmalıyız?

 

Çiftler ayrı ayrı davetli listesi yaparak kendileri için gerekli miktarı ayrı ayrı hesaplamalı ve toplam ihtiyaç olan davetiye sayısına ulaşmalıdırlar. Unutulmamalıdır ki, düşük adetler için gerçekleşen baskılarda kalıp ve/veya klişe maliyetlerinden dolayı birim fiyat yüksek olur. Bu nedenle sayı belirlenirken eksik hesap yapılmaması daha ekonomik olmaktadır.

Siparişiniz sonrasında hazırlanacak olan davetiye taslağı, size ürün üzerindeki yazı tipi ve büyüklükleri konusunda önemli ölçüde fikir verir ve bu taslağın kontrolü acele edilmeden dikkatlice yapılmalıdır. Baskı kalıbı bu taslağa göre imal edileceğinden nokta bile değişmeden aynı şekilde baskıya alınır. Taslak kontrolü ve onay sorumluluğu müşterilerimize aittir. Her ne şekilde sipariş bilgileri iletilmiş olursa olsun esas olan referans onayınıza sunulacak olan baskı taslağıdır.

Ürün teslimat süresini göz önünde bulundurun! Özellikle bayram dönemlerinde, önceki 2 haftalık süreç içerisinde, dönemsel yoğunluk yaşanır ve teslimat süreleri bir kaç gün uzayabilir. Davetiyenizin elinizde olmasını istediğiniz süreden mümkün oldukça 1-2 hafta kadar erken sipariş vermeniz olası kötü durumların önüne geçebilir.

 

SORU: Sünnetimiz var, Davetiye Siparişi için ne yapmalıyız?

 

Diğer organizasyonlarda olduğu gibi sünnetler için de davetiye seçimine özen gösterilmelidir. Öyle ki her anne baba, çocuklarının erkekliğe adım attığı bu günde, en küçük detaylara dahi dikkat ederek, bu anları ölümsüzleştirmek isterler. Ömür boyu hatıra olarak kalacak tek anı ise sünnet davetiyeleridir. Bu nedenle ne kadar kişiye özel olarak tasarlanırlarsa o kadar mutlu günle alakalı anılar elde etmek mümkün olacaktır. Sünnet davetiyesi modellerimize göz attığınızda birbirinden güzel ve özel olarak tasarlanmış pek çok seçenek olduğunu göreceksiniz.

Sünnet Davetiyeleri seçimi yapmadan önce mutlaka bir konsept belirlenmesi önerilmektedir. Böylece binlerce model arasından, kendi kriterlerinize uygun olanı çok daha kolay bir şekilde bulmanız kaçınılmaz olacaktır. Modellere bakıldığında farklı seçeneklerin oldukça çok olduğu görülmektedir. Sünnet düğünleri için özel olarak tasarlanmış iki kapaklı resimli modeller, kartpostal şeklinde tasarlanmış davetiyeler, üç boyutlu kutularda çeşitli aksesuarlarla süslenmiş davetiyeler ve fotoğraf baskılı sünnet davetiyeleri seçenekler arasındadır.

 

SORU: Davetiye fiyatları kaç adet içindir?

 

Fiyatlar 1 adet içindir. Minimum 100 adet ve sonrasında 50'nin katları şeklinde sipariş verebilirsiniz.

 

SORU: Zarf fiyata dahil mi?

 

Zarf bedeli fiyata dahildir. Bazı davetiyeler tasarım ve üretimlerinden kaynaklı zarf içermemektedir. Bu ürünler zarfsız gönderilir. Zarfsız modeller uygulanan katlama ve birleştirme işlemleri sayesinde zarfa gerek duymadan dağıtılabilir.


SORU: Baskı ücreti ödeyecek miyim?

 

Hayır. Standart siyah baskı bedeli 30 TL dir. 300 TL üstü alışverilerinizde baskı ücreti alınmamaktadır. Altın, gümüş yaldız vb. baskı isterseniz 0545 782 95 59’u arayarak lütfen bizimle iletişime geçiniz. Bu tür baskılar için lütfen baskı fiyatı alınız.


SORU: Bilgileri size nasıl ulaştıracağım?

 

Ödeme sayfasında bulunan formlardan size uygun olanı doldurarak bilgileri bize ulaştırabilirsiniz.

 

SORU: Baskı yapılmadan davetiyenin son halini görebilir miyim?

 

Davetiye tasarımınız hazırlandıktan sonra size gönderilecektir. Siz son onayı verene kadar tasarımda istediğiniz değişiklikler yapılarak size iletilecektir. Siz onay verdikten sonra üretime geçilir.

 

SORU: Davetiyeler resimde gördüğüm gibi mi gelecek?

 

Evet. Davetiyeleriniz fotoğrafta gördüğünüz gibi gelir. Bazı davetiyelerde takma, birleştirme, yapıştırma vb. işlemler bulunmaktadır. Taşıma esnasında zarar görmemesi adına bu davetiyeler parçalı olarak gönderilir. Gereken işlemler sizin tarafınızdan yapılır. Uygun işlemlerin uygulanabilmesi için 1 adet hazırlanmış davetiye kutu içine koyulur.

Renkler cihaz ekranlarının kalibrasyonlarına göre farklı görünebilir. Eğer ürün fotoğrafı yeterli gelmediyse lütfen detaylı fotoğraf ve video isteyiniz.


SORU: Kargo ücreti ödeyecek miyim?

300 TL altı siparişlerinizde 15 TL Kargo ücreti çıkmaktadır. 300 TL üstü siparişlerinizde Türkiye içine yapılan hiç bir gönderiden ücret alınmaz, kargo ücretsizdir.

Garanti Koşulları: Tüm ürünler aksi belirtilmediği sürece, üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizayn / kutu veya ambalajının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları: Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde destek sayfamızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu işlemleri takiben, kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen üründeki hata müşteri kullanımından kaynaklı ise veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmamaktadır. Ürün iadesi ve değişim şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Butiqline 1123

  • Ürünü İncelenme Sayısı: 210
  • Marka: maxidavetiye.com
  • Ürün Kodu: 1123
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 2,65TL

Mevcut Seçenekler:

Satın alabilmek için asgari adet: 100

Etiketler: Butiqline Davetiye 1123, davetiye, davetiyeler, nikah davetiyesi, ucuz davetiye, nişan davetiyeleri, vip davetiye, trend davetiyeler, yeni sezon davetiyeler, 2020 davetiyeleri, Erdem davetiyeleri, davetiye modelleri, davetiye fiyatları, davetiye örneği, davetiye bastırma Erdem, maxidavetiye.com Erdem İlginç davetiyeler tüm, düğün butiqline